• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Робота з обдарованими

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

АНАЛІТИЧНІ ДАНІ

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАД, МАН, КОНКУРСІВ, ТУРНІРІВ

МЕТОДИЧНА СТОРІНКА ПЕДАГОГА, який працює з обдарованими


Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 249 від 28.09.2017 р. "Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році"

Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 364 від 27.12.2016 р. "Про проведення обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти"

Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 333 від 07.12.2016 р. "Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у 2016-2017 навчальному році"

Наказ відділу освіти Миронівської РДА "Про організацію роботи з обдарованими і здібними дітьми у 2016/2017 н.р."

Наказ відділу освіти Миронівської РДА "Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році"

перелік заходів для обдарованої молоді на 2014/2015 н.р.

перелік заходів щодо планування роботи з обдарованими дітьми


4 липня 2014 року в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення премії Фонду розвитку журналістики ім. Анатолія Москаленка.

Наймолодшим лауреатом премії у номінації „школярі” стала мешканка Київщини, призерка щорічного конкурсу Міністерства доходів і

зборів України „Очима дитини про бюджет країни” за напрямом «Літературні твори», 11-річна Інна Руденко. Окрім почесного ІІ місця в конкурсі Міндоходів, школярка неодноразово ставала переможницею районних та призеркою Всеукраїнських літературних конкурсів, являється членом гуртка «Журналіст» при Миронівському ЦДЮТ.

Враховуючи попередні заслуги Інни Руденко та цьогорічні творчі досягнення, Голова Наглядової ради Фонду, перший Президент незалежної України Леонід Кравчук нагородив наймолодшого лауреата премії та відзначив особливу роль журналіста у об’єктивному висвітленні життя країни, особливо у такі важкі часи, як зараз.

Вітання маленькій переможниці пролунали і від директора Інформаційно-комунікаційного департаменту Міндоходів Віктора Косарчука, який побажав Інні Руденко нових творчих здобутків і невичерпного натхнення та вручив подарунки від відомства.


В Миронівському будинку ЦДЮТ 04.03.2014р. пройшов конкурс читців – “Поезія – це завжди неповторність. Тарас Шевченко – великий син українського народу”.
У конкурсі взяли участь учні із 21 навчального закладу району. Він проходив у трьох номінаціях: “Виразне читання”-34уч., “Авторська поезія”-13уч., “Гумор”-28уч..
Журі визнало переможцями учнів шкіл Миронівського району

у номінації “Виразне читання”:
І місце
Стадніченко Таїсія – 4кл. Центральненської ЗОШ І-ІІІст.
Лузан Марина – 5кл. Миронівського НВК
Горбач Анастасія – 5 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №3
Барбарук Анастасія – 9кл. Центральненської ЗОШ І-ІІІст.
Солов’ян Владислав – 9кл. Кип’ячківської ЗОШ І-ІІІст.
Вдовиченко Марина – 11кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №3
Некращук Олена –11кл. Миронівського НВК
Данішевський Андрій –11кл. Миронівського НВК
ІІ місце
Володько Маргарита–4кл. Миронівського НВК
Дріч Олександра – 3кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №3
Ксенженко Ілона – 3кл. Владиславської ЗОШ І-ІІст.
Сторчеус Марія –5кл. Потіцької ЗОШ І-ІІІст.
Губка Олександр –7кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №3
Краснощок Євгенія –7кл.Росавської ЗОШ І-ІІІст.
Кириченко Вікторія –7кл. Козинської ЗОШ І-ІІІст.
Блищик Наталія – 9кл. Зеленьківської ЗОШ І-ІІІст.
Ситник Руслана – 9кл. Карапишівської ЗОШ І-ІІІст.
Дуброва Інна –9кл. Потіцької ЗОШ І-ІІІст.
Корхова Дарина – 9кл. Ємчиської ЗОШ І-ІІст.
Блищик Лариса –11кл. Зекленьківської ЗОШ І-ІІІст.
ІІІ місце
Делідон Арина –3кл. Миронівського НВК
Охріменко Віторія –2кл.Піївської ЗОШ І-ІІІст.
Бандура Альона – 4кл.Кип’ячківської ЗОШ І-ІІст.
Дремлюк Анастасія –3кл.Росавської ЗОШ І-ІІІст.
Пецух Любов – 5кл. Маслівської ЗОШ І-ІІІст.
Чередніченко Руслан – 8кл.Владиславської ЗОШ І-ІІст.
Штанько Яна – 9кл. Вікторівського НВО
Петрученко Юлія –9кл. Грушівської ЗОШ І-ІІст.
Калюжна Марія –11кл. Росавської ЗОШ І-ІІІст.

«Авторська поезія»:
I місце
Пархоменко Наталія –4кл.Пустовітської ЗОШІ-ІІІст
Педченко Дарин –2кл. Козинської ЗОШ І-ІІІст.
Селезень Анна – 8 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №3
Тофан Андрій – 9кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №1
Левко Назарій – 11 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №3
ІІ місце
Бреус Злата – 2кл. Миронівської ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
Резніченко Анжеліка – 6кл. Миронівської ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
Шевченко Яніна – 11 кл. Зеленьківської ЗОШ І-ІІІст.
Стремецька Богдана –10кл. Миронівського МНВК
Смілянець Дарина –11кл. Росавської ЗОШ І-ІІІст.
ІІІ місце
Руденко Ірина –7кл. Пустовітської ЗОШ І-ІІІст.
Лук’яненко Діана – 4кл. Владиславської ЗОШ І-ІІст.
Коломієць Мирослава – 4кл.Вікторівського НВО

У номінації « Гумор» відзначили учнів, які зайняли місця:
І місце
Хмара Андрій – 3кл. Кип’ячківська ЗОШ І-ІІст.
Городинська Альбіна – 6кл. Піївської ЗОШ І-ІІІст.
Мокрогуз Анна – 8кл. Зеленьківської ЗОШ І-ІІІст.
Левченко Денис –9 кл. Владиславська ЗОШ І-ІІст.
Парасочка Богдана – 9кл. Яхнівської ЗОШ І-ІІІст.
Перетятько Анна – 8кл. Росавської ЗОШ І-ІІІст.
ІІ місце
Рахматов Владислав – 2кл. Потіцької ЗОШ І-ІІІст.
Прокопенко Женя –5кл. Миронівська ЗОШ І-ІІІст. №3
Ломака Антон – 6кл. Пустовітська ЗОШ І-ІІІст.
Гринішин Олег – 8кл. Потіцька ЗОШ І-ІІІст.
ІІІ місце
Демидов Артем –2кл. Піївської ЗОШ І-ІІІст.
Рябченко Олена –11 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІст. №3
Ггрупа учнів Тулинської ЗОШ І-ІІст.



Вітаємо переможців ІІ етапу обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" у 2013/2014 н.р.

Напрямок « Літературна творчість і духовність особистості»
Руденко Інна -вихованка Миронівського ЦДЮТ
Калюжна Марія –учениця 11 класу Росавської ЗОШ І-ІІІст.

Напрямок « Зв'язок літературної творчості з долею рідного краю»
Тофан Анрій – учень 9 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1
Адамчук Максим –учень 2 класу Миронівського НВК

Напрямок «Зв'язок літературної творчості з родиною, школою»
Адамчук Вадим – учень 6 класу Миронівського НВК
Пархоменко Наталія – учениця 4 класу Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст..

Напрямок «Зв'язок літературної творчості з історією українського народу» Гриб Марина -учениці 11 класу Маслівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Халаберда Вікторія– учениця 7 класу Піївської ЗОШ І-ІІІ ст.


З 10 по 20 грудня пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На участь у конкурсі було подано 36 робіт з 17 секцій. /Files/images/Фото0168.jpg
За результатами конкурсу кількість переможців становить 44% від загальної кількості учасників. Переможцями стали 16 учнів, роботи яких було представлено на ІІ етап конкурсу. Найбільша кількість робіт була представлена учнями з Миронівського ЦДЮТ та Миронівського НВК.
Слід відзначити позитивні зміни в підготовці учнів до участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Так, практично враховані всі вимоги до оформлення робіт, дотримані терміни представлення робіт на конкурс, яскравими та переконливими були презентації робіт під час їх захисту, актуальними були теми наукових досліджень, значна частина робіт рецензована науковцями. Використано в ряді наукових робіт цікавий місцевий краєзнавчий матеріал. Цим позитивно відзначені науково-дослідницькі роботи з етнології – Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Кравченко В.В.) , археології– Зеленьківська ЗОШ І-ІІІ ст., (науковий керівник Заїменко А.В..),журналістики –Миронівський ЦДЮТ( науковий керівник Зленко Л.М.) /Files/images/Фото0174.jpg


Результати олімпіад у 2013/2014 н.р.

Фізична культура


Інформатика


Світова література


Образотворче мистецтво


Географія


Педагогіка та психологія


Правознавство


Астрономія


Хімія


Екологія


ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім.П.Яцика


Основи економіки


Математика


ІІ етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка


Трудове навчання (обслуговуюча праця)

Трудове навчання (технічна праця)


Англійська мова


Історія


Українська мова


Фізика


Біологія


/Files/images/Виготовлення плакатів.jpgОбдаровані діти Миронівщини, які в цьому році здобули перемогу на обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН України, в червні - липні відпочивали в літньому навчально - тренувальному таборі м. Володарки. Крім відпочинку з дітьми працювали викладачі вузів. Для них проводилися тренінги з тих предметів, з яких вони стали переможцями.



За ініціативи та підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка протягом квітня-травня 2013 року проводиться щорічний обласний конкурс учнівської і студентської творчості "Я – Київщини гордість і надія!" у загальноосвітніх навчальних закладах району.

На ІІ етап конкурсу були представлені роботи 42 дітей . Роботи надійшли з Миронівських ЗОШ І-ІІІст. №1та №3, Миронівського НВК, Пустовітської ЗОШ І-ІІІст.,Козинської ЗОШ І-ІІІст.,Зеленьківської ЗОШ І-ІІІст.,Росавської ЗОШ І-ІІІст., Маслівської ЗОШ І-ІІІст., Ємчиської ЗОШ І-ІІст.,Вікторівського НВО та Миронівського ЦДЮТ.
Конкурс проводився в 3-х вікових категоріях та 6-и номінаціях: „Літературна творчість”, „Образотворче мистецтво ”, „Декоративно-ужиткове мистецтво ”, «Фотохудожник», «Перукарська майстерність», «Логотип конкурсу«Я – Київщини гордість і надія!»-13».
Учні – переможці ІІ етапу обласного конкурсу учнівської і студентської творчості «Я –Київщини гордість і надія!» -13

Номінація «Образотворче мистецтво»

Прізвище, ім’я, по батькові учня, дата народження Рік народження Вікова група назва закладу освіти клас Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Іщенко Ілона Андріївна 2003 5-8 класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 5 Іщенко Наталія Петрівна
2 Коваль Софія Олегівна 1997 9-11класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 10 Жуковська Інна Валентинівна
3 Гунько Єлизавета Іванівна 1998 1-4 класи Миронівський НВК 4 Близнюк Тетяна Олександрівна
4. Бондаренко АнастасіяРоманівна 2002 5-8 класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 5 Жуковська Інна Валентинівна
5. Майданник Анастасія Олександрівна 2006 1-4 класи Миронівський НВК 1 Тарасенко Лариса Петрівна
6. Соляник Ірина Володимирівна 2000 1-4 класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 7 Жуковська Інна Валентинівна

Номінація «Літературна творчість»

Прізвище, ім’я, по батькові учня, дата народження Рік народження Вікова група назва закладу освіти клас Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Адамчук Максим Віталійович 2007 1-4 класи Миронівський НВК 1 Дубровіна Валентина Миколаївна
2 Гуленко Анна Віталіївна 1998 9-11класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 9 Симоненко Лариса Борисівна
3 Руденко Інна Вікторівна 2002 5-8 класи Миронівський ЦДЮТ 5 Зленко Любов Ми-колаївна
4 Бреус Злата 2007 1-4 класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 1 Краснощок Руслана Дмитрівна
5. Тофан Андрій 1999 5-8 класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 8 Руденко Лідія Іванівна
6. Охріменко Владислав Сергійович 2002 5-8 класи Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст.. 5 Охріменко Олена Михайлівна
7. Шевченко ЯнінаОлександрівна 1997 9-11класи Зеленьківська ЗОШ І-ІІІст. 10 Шевченко Людмила Василівна
Номінація «Перукарське мистецтво»
Прізвище, ім’я, по батькові учня, дата народження Рік народження Вікова група назва закладу освіти клас Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Токарь Дарья Євгеніївна 2002 5-8 класи Козинська ЗОШ І-ІІІст. 5 Старикова Тетяна Миколаївна
Номінація « Логотип Конкурсу «Я- Київщини гордість і надія !»
1 Адамчук Вадим Віталійович 2002 5-8 класи Миронівський НВК 5 Дубровіна Валентина Миколаївна
Номінація «Фотохудожник»
1 Іщенко Богдан Андрійович 1999 5-8 класи Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 8 Іщенко Наталія Петрівна
2 Рябець Максим Олександрович 2004 1-4 класи Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст.. 3 Кієнко Катерина Миколаївна
3. Бурдінович Анастасія 2003 1-4 класи Ємчиська ЗОШ І-ІІст. 4 Рубець Лариса Анатоліївна
Номінація «Декоративно- вжиткове мистецтво»
1. Мигитко Юлія Олександрівна 1999 5-8 класи Миронівський ЦДЮТ 8 Педченко Олена Миколаївна


Указ Президента України


Положення МАН


Положення про конкурси, олімпіади


Вимоги до оформлення стендових доповідей (постерів)


Наказ відділу освіти про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін в 2012-2013 н.р. + графік


наказ відділу освіти Миронівської РДА про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Кiлькiсть переглядiв: 861